Kwai Feh Lychee 20% 0,7L (holá fľaša)

16,15 

Katalógové číslo: 8710625522109 Kategória:

Popis

Je pomenovaný podľa Yang Kuei Fei, krásnej konkubíny posledného cisára dynastie T’ang, Hsuana Tsunga ( 712 – 756 n. l.). Yang Kuei Fei milovala čerstvé liči a cisár jej kupoval toto ovocie z Kantónu v južnej Číne, 600 míľ od jeho severného paláca, odkiaľ ho nosili strážcovia na rýchlych koňoch. Kwai Feh je čistá esencia čerstvých plodov lychee zachytená v ľahkej, sladkej a prírodnej chuti.

Môžete ho podávať pri izbovej teplote, alebo mierne chladený. Je ideálny pre všetky príležitosti, a to ako kokteil, či nápoj po večeri.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kwai Feh Lychee 20% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Kwai Feh Lychee 20% 0,7L (holá fľaša) je 16.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kwai Feh Lychee 20% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kwai Feh Lychee 20% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8710625522109.

Produkt Kwai Feh Lychee 20% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Godet Poire Pearadise 38% 0,5l (holá fľaša), Koskenkorva Lemon, Barsol Moscatel Pisco, Zwack Unicum Riserva 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)