Belle de Brillet Poire & Cognac 30% 0,7L (holá fľaša)

44,75 

Katalógové číslo: 3380140220801 Kategória:
Výrobca: Maison Brillet

Popis

 
Rodinná vinica Brillet (60 hektárov) sa nachádza v Grande Champagne a v Petite Champagne, dvoch najvyšších oblastiach oblasti Cognac, ktoré sa nachádzajú v srdci oblasti Cognac. Hroznové vína Ugni Blanc alebo St-Emilion des Charentes sú ideálne zásoby vínnej révy na destiláciu koňaku Brillet Cognac a ovocných likérov Brillet.
 
Belle de Brillet Poire & Cognac
Belle de Brillet Poiré & Cognac je unikátna zmes starostlivo vybraných, perfektne zrelých hrušiek odrody Williams a mladého koňaku. Na výrobu jednej fľaše Belle de Brillet je potrebných cca 10kg hrušiek.

Odporúčame podávať s ľadom, rovnako ako aj na prípravu osviežujúcich drinkov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Belle de Brillet Poire & Cognac 30% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Belle de Brillet Poire & Cognac 30% 0,7L (holá fľaša) je 44.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Belle de Brillet Poire & Cognac 30% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Belle de Brillet Poire & Cognac 30% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3380140220801.

Produkt Belle de Brillet Poire & Cognac 30% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Grand Marnier Cordon Rouge, Galliano Vanilla 30% 0,7l (holá fľaša), Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša), Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (holá fľaša)