Ferrum Honey Elixír

32,90 

Katalógové číslo: 8594024925439 Kategória:
Výrobca: FREDERIC KAFKA

Popis

Ferrum Honey Elixír

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ferrum Honey Elixír

Cena za Ferrum Honey Elixír je 32.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ferrum Honey Elixír dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ferrum Honey Elixír – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594024925439.

Produkt Ferrum Honey Elixír nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Passoa Liqueur 17% 0,7l (holá fľaša), Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša), Tatratea Original 52% 0,7l (holá fľaša), Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša)