Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón)

47,45 

Katalógové číslo: 5010509881692 Kategória:

Popis

Hrejivá whisky s jemným dymovým charakterom, ktorá si vo svojom srdci zachováva tradičné chute liehovaru. Kombinácia vplyvu morského vzduchu nasiaknutého soľou a rašelinového dymu vytvára whisky so skutočne unikátnym charakterom – s hĺbkou a identitou.

Má krásnu zlatú farbu. Bohatá a hrejivá vôňa spočiatku prekypuje jemným dreveným dymom, medom a kožou ktoré sa prelínajú s tónmi sviežeho zeleného jablka, krémovej vanilky s nádychom páleného karamelu v pozadí. V chuti čerstvo pomleté korenie a jemná vanilka vyvažujú tóny dymu a rašeliny. V pozadí sú bohato sladké, ale aj výrazne slané prímorské chute, ktoré spolu pripomínajú slaný karamel doznievajúci v stredne dlhom závere.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón)

Cena za Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón) je 47.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509881692.

Produkt Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Spiš Originál Slivka 40% 0,7l (holá fľaša), Doorly´s 8YO RUM 40% 0,7L (čistá fľaša), Abuelo 7YO Reserva Superior 40% 0,7L (kartón), Ophyum Grand PREMIERE 12 Solera 40% 0,7L (kartón)