Lazy Dodo XO Chronicles 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

64,95 

Katalógové číslo: 6091023025495 Kategórie: ,
Výrobca: Grays Inc. Ltd.

Popis

Tak ako odborní tvorcovia tohto rumu, tak aj ,,sám Lazy Dodo“ má čas, kým sa vydá na cestu. Ide o extra starý ,,Single Estate“ rum. Pri jeho výrobe sa melasa fermentuje až 30 hodín a následne sa destiluje v stĺpcovom destilačnom zariadení ,,Coffey“. Rum potom dozrieva minimálne 13 rokov v sudoch z francúzskeho dubu, kde predtým dozrieval koňak a bourbon. Zmes najlepších ročníkov vytvára vyvážený a dobre štruktúrovaný rum.

Má krásnu medenú farbu s oranžovým odleskom. Spočiatku ponúkne paletu sofistikovaných vôní, od citrusových a drevitých chutí až po ľahšie tóny karamelizovaného cukru a pomarančov, ktoré dodajú ohromujúcu sviežosť. Záver je teplý a príjemne dlhotrvajúci. Lazy Dodo XO Chronicles je zážitok pre zmysly.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lazy Dodo XO Chronicles 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Lazy Dodo XO Chronicles 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 64.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lazy Dodo XO Chronicles 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lazy Dodo XO Chronicles 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091023025495.

Produkt Lazy Dodo XO Chronicles 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Kirk and Sweeney Reserva 40% 0,7L (holá fľaša), Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O., Rhum Extra Vieux HSE Whisky Rozelieures Cask Finish, GIFT, Malecon Rare Proof 2006 13 Y.O., GLASS SET

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Dictador 12YO 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), The Demon´s Share EL DIABLO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Dictador 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)