The Demon’s Share 12YO 41% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

49,95 

Katalógové číslo: 8009366980539 Kategórie: , ,

Popis

„Démon si vybral Panamu ako perfektné miesto na zber jeho vzácneho nektáru.“ Cukrová trstina pestovaná na týchto bohatých sopečných pôdach je starostlivo spracovaná tradičnými metódami. Následne je destilovaná metódou ,,column still“ a potom zreje v sudoch z amerického duba dlhých 12 rokov.

Výsledkom je prenikavý a nádherne voňavý rum s tónmi sladkého drievka, dreva a záverečným pretrvávajúcim nádychom kávy a kardamómu. Tento rum dostal meno La Recompensa del Tiempo alebo po slovensky ,,Odmena času“.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Demon’s Share 12YO 41% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za The Demon’s Share 12YO 41% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 49.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Demon’s Share 12YO 41% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Demon’s Share 12YO 41% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366980539.

Produkt The Demon’s Share 12YO 41% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

12 ročný rum - 12-ročný rum je zrelý a jemný alkohol s bohatou históriou. Jeho vynikajúce aroma a chuť sú výsledkom dlhodobého zrenia v dubových sudoch, kde prechádza procesom oxidácie, ktorý mu dodáva jemnosť a komplexnosť. Tento rum je skvelým doplnkom pre každú príležitosť a bude vynikajúco chutiť samotný, ale aj v kokteiloch či… Podobné produkty: Malteco 10YO 40% 0,7l (kartón), El Dorado 12YO 40% 0,7l (kartón), Deadhead 10YO 10th Anniversary 40% 0.7L (čistá fľaša), Canero Reserva Especial 12 YO 40% 0,7l (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: El Pasador De Oro XO 40% 0,7L (kartón), Malecon Rare Proof 2006 13 Y.O., WOODEN BOX, Diplomático Reserva Exclusiva Magnum, Malteco Reserva Maya 15 Y.O., GIFT

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Plantation Experience 6 x 0,1L (set), Opthimus Magna Cum Laude Solera 21 38% 0,7l (kartón), Millonario XO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Malecon Superior 15YO 40% 0,7L (kartón)