Laurent Perrier Cuvee Rosé Brut 12% 0,75L (kartón)

66,90 

Katalógové číslo: 84878130007 Kategória:

Popis

Laurent Perrier Rosé je vyrobené z odrody Pinot Noir z desiatich rozdielnych cru – čo je hrozno zo špeciálne klasifikovaných dedín, kde miestne odlišnosti dali hroznu lepšiu povesť, ako má hrozno z iných lokalít.

Toto špeciálne Rosé Cuvée z dielne Laurent – Perrier vzniklo v roku 1968 a ide o jedno z najuznávanejších Rosé champagne vôbec.

Je obľúbené pre svoju konzistenciu a sviežosť.

Vôňa: delikátna, zároveň komplexná, svieža a vyvážená so stopami citrusu a bieleho ovocia.
Chuť: dobre definovaná, jemne okrúhla s výraznými príchuťami. Ovocie sa stupňujúco vynára, aby odhalilo jemne vyrovnané víno s dlhým finišom. Podávanie:
Servírujte vychladené na 8°C – 10°C Kombinácia sviežosti a čistoty Laurent-Perrier Brut bola hlavným faktorom pre úspech tohto šampanského ako aperitívu. Jeho stopy citrusov a bieleho ovocia – ako bielej broskyne – a mimoriadna rovnováha podporená jemnými bublinkami ho činí dobrou spoločnosťou pre najvýznamnejšie okamihy života.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Laurent Perrier Cuvee Rosé Brut 12% 0,75L (kartón)

Cena za Laurent Perrier Cuvee Rosé Brut 12% 0,75L (kartón) je 66.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Laurent Perrier Cuvee Rosé Brut 12% 0,75L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Laurent Perrier Cuvee Rosé Brut 12% 0,75L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 84878130007.

Produkt Laurent Perrier Cuvee Rosé Brut 12% 0,75L (kartón) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Grand Bari TUF 2020 12% 0,75L (holá fľaša), Schlumberger Rosé Seco 12% 0,2L (holá fľaša), Royal O’Porto White, Peiserhof Sauvignon Blanc Klassik 12,5% 0,75L (holá fľaša)