Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša)

49,05 

Katalógové číslo: 3272512013701 Kategória:
Výrobca: Larsen S.A.S.

Popis

Pivničný majster sa riadil historickými receptúrami – vytvoril tak sviežu, slnečnú a ovocnú zmes ,,Summer Blend“ – tóny hrušiek, citrusov a kvetov viniča. Ide o zmes rôznych ,,eaux-de-vie“, ktoré sú výsledkom destilácie nazývanej ,,dvojdestilačná charentaise“ odrody Ugni Blanc pestovanej v oblasti Dorsale de Saintonge. Šesťmesačné zrenie v malých starých sudoch vytvára ovocné arómy, znižuje ,,ostrosť“ a zachováva intenzívnu sviežosť.

Tento ,,Summer Blend“ je určený na prípravu osviežujúcich a jemných letných koktailov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša) je 49.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3272512013701.

Produkt Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Metaxa Grande Fine, GIFT, Martell XO 40% 0,7l (kartón), Chabasse XO 40% 0,7L (kartón), Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva, GIFT