Lagavulin 8YO 48% 0,7l (kartón)

79,40 

Katalógové číslo: 5000281050553 Kategória:

Popis

V roku 2016 bola vydaná limitovaná edícia Lagavulin 8 YO 200th Anniversary Edition – ohlasy na ňu boli vynikajúce. A tak sa v Lagavulin Distillery liehovarníci z Islay rozhodli pridať tento lahodný unikát do svojho stáleho základného sortimentu.

Vo vôni cítiť slaný popcorn, pražené medové oriešky, dym a ľahké tóny čerstvo nasekaného cédra s pretrvávajúcim nádychom pripáleného cukru. V chuti sa ako prvá objavuje dymová rašelina, po nej koriander, jačmeň, cukor, rasca, údená paprika a marcipán. V závere sa miešajú vrstvy jablkovej strúhanky, pražených mandlí a popola, ktoré končia korením.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lagavulin 8YO 48% 0,7l (kartón)

Cena za Lagavulin 8YO 48% 0,7l (kartón) je 79.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lagavulin 8YO 48% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lagavulin 8YO 48% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281050553.

Produkt Lagavulin 8YO 48% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT, Connemara 12YO 40% 0,7L (tuba), Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), GlenAllachie 11 Y.O. Moscatel Wood Finish, GIFT