KI NO BI gin 45.7% 0,7L (kartón)

46,80 

Katalógové číslo: 4589633900025 Kategória:

Popis

 
Kjótsky liehovar založili v roku 2014 traja zakladatelia: Noriko Kakuda Croll, David Croll a Marcin Miller. Ich spoločná cesta viedla k vybudovaniu jedného z najinovatívnejších liehovarov na svete. David a Noriko vybudovali značky ako Scotch Malt Whisky Society (SMWS), Arran a Springbank. Taktiež rozbehli podnikanie spoločnosti BrewDog a otvorili bar v Roppongi v Japonsku. Presadili remeselnícky gin a spolupracovali so značkami Chase a Sipsmith a takisto s prémiovými barmanmi s Fever-Tree. Marcin pôsobil ako komunikačný konzultant v spoločnosťiach Ardbeg, Craigellachie, Glenfiddich a No. 3 Gin. Prispel do mnohých kníh a napísal mnoho článkov napríklad pre The Spectator a The Daily Telegraph.

Po vzrušujúcom desaťročí mal tím pocit, že je čas na novú výzvu. Ako fanúšikovia ginu si uvedomili dlhodobú ambíciu vybudovať Kjótský liehovar, prvý v Japonsku, ktorý by sa venoval výhradne výrobe tohto slávneho nápoja. Po dvoch rokoch experimentovania a výskumu bol v októbri 2016 uvedený na trh KI NO BI Kyoto Dry Gin. Vlajková loď sa vyrába pomocou rastlín pochádzajúcich hlavne z prefektúry Kjóto a v spolupráci s najlepšími kjótskymi remeselníkmi. Dnes sa KI NO BI teší veľkému úspechu po celom svete a získal množstvo ocenení z prestížnych medzinárodných súťaží destilátov vrátane Medzinárodného producenta ginu IWSC.
 
„Prvý japonský gin vyrobený v Kjóte“
KI NO BI („Krása sezón“) je inšpirovaná tradíciou a je destilovaná, miešaná a plnená do fliaš v Kjóte. Náš gin je vyrobený v rozpoznateľne suchom štýle, ale s výrazným japonským prízvukom. Je vytvorený z japonských rastlín, ako je žltý yuzu zo severu prefektúry Kjóto, drevná štiepka hinoki (japonský cyprus), bambus, čaj gyokuro z oblasti Uji a bobule zeleného sanshō (japonské korenie). KI NO BI používa ryžový základ a čistú podzemnú vodu pochádzajúcu zo známej štvrte na výrobu saké Fushimi. Ovládajúc nielen vedu o destilácii, ako to robili predtým iní, ale aj odveké umenie miešania, rozdeľujeme rastliny v našom gine na tieto prvky: základ, citrusy, čaj, bylinky, korenie a ovocie a kvet a destilát. Potom ich zmiešame v dokonalej harmónii, aby sme vytvorili charakteristickú príchuť KI NO BI.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí KI NO BI gin 45.7% 0,7L (kartón)

Cena za KI NO BI gin 45.7% 0,7L (kartón) je 46.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o KI NO BI gin 45.7% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. KI NO BI gin 45.7% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4589633900025.

Produkt KI NO BI gin 45.7% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Toison 47% 0.05L (čistá fľaša), Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša), Barrister Blue Gin, Toison & Dr. Oscar Kramer 40.33% 0.15L (set)