Kavalan Ex-Bourbon Oak 46% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

67,25 

Katalógové číslo: 4710085218752 Kategória: ,

Popis

Základom tejto whisky je Kavalan Solist ex-Bourbon Cask, Kavalan ex-Bourbon Oak je však zriedená čistou pramenitou vodou na obsah alkoholu 46 % – je neuveriteľne hladká s jemnou sladkosťou. Farba je svetlozlatá. Vo vôni má čistú a sviežu tropickú ovocnosť s pretrvávajúcimi tónmi vanilky, kokosu a korenín. V chuti cítiť jemnú a dobre vyváženú prírodnú sladkosť, vanilku a dubové korenie. Záver je komplexný, no hodvábne hladký. Skvele dopĺňa morské plody alebo ľahšie čerstvo pripravené jedlá.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Ex-Bourbon Oak 46% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Kavalan Ex-Bourbon Oak 46% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 67.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Ex-Bourbon Oak 46% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Ex-Bourbon Oak 46% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085218752.

Produkt Kavalan Ex-Bourbon Oak 46% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša), Lambay Blended 40% 0.7L (holá fľaša), Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Ballantine’s Finest By Shawna X 40% 0,7L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta), BenRiach 10YO 43% 0.7L (tuba), Balvenie 12YO Double Wood 40% 0,7l (tuba), Glenmorangie 18YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)