Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša)

14,55 

Katalógové číslo: 7610594252148 Kategória:
Výrobca: Kahlua Company

Popis

Je bohatý, jemný kávový likér tmavo hnedej farby, ktorý je vyrábaný z tej najlepšej mexickej kávy so štipkou vanilky. Perfektná zmes kávy, vanilky a rumu dáva tomuto likéru jedinečnú chuť – temnú a lahodnú.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša)

Cena za Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša) je 14.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7610594252148.

Produkt Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Chartreuse Verte 55% 0,7l (holá fľaša), Jägermeister Scharf, NEBO Cocktail Premix CITRUS GANG 20% 0.7L (holá fľaša)