Amaro Averna 29% 0,7l (holá fľaša)

15,20 

Katalógové číslo: 8000400203782 Kategória:
Výrobca: Averna

Popis

Amaro Averna je autentický bylinný likér pre podporu trávenia. Bol vytvorený v roku 1868 podľa prísne stráženého receptu, ktorý má pôvod v benediktínskom opátstve Caltanissette na Sicílii. Tajnú receptúru vytvorili mnísi z opátstva Abbazia Di Santo Spirito a páter Girolamo ho daroval v roku 1868 obchodníkovi s textilom Salvatorovi Avernovi ako ocenenie za podporu obce. Salvator Averna začal od toho okamihu likér Averna oficiálne vyrábať pre hostí svojho domu. Prvá výroba bola postavená v rodinnom vidieckom sídle v Xiboli, kde rodina trávila horúce sicílske letá. Dnes je tento dom plne funkčnou továrňou a skladujú sa v ňom byliny používané pri výrobe likéru. Aróma sa vyznačuje citrusovými tónmi s vôňou bylín typických pre Stredomorie – myrta, jalovec, rozmarín a šalvia. V chuti sa prejavujú stopy pomarančov vyvažované tónmi škorice. Likér má zamatovú a guľatú textúru a jemne horké a hladké zakončenie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Amaro Averna 29% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Amaro Averna 29% 0,7l (holá fľaša) je 15.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Amaro Averna 29% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Amaro Averna 29% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000400203782.

Produkt Amaro Averna 29% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Chambord 16,5% 0,5L (kartón), Tia Maria 20% 0,7L (holá fľaša), Mini Jack Daniel´s Honey v plaste 35% 0,05L (holá fľaša)