Dimple Golden Selection 40% 0,7l (kartón)

25,60 

Katalógové číslo: 5000281037479 Kategória: ,
Výrobca: Dimple Haig

Popis

Nebola takto pomenovaná pre nič za nič – ide o bohatú a jemnú zmes ,,škótskej“ s dokonale vyváženými chuťami. Je namiešaná najmä zo sladových a obilných whisky na vrchole ich dozrievania. Niet divu, že Golden Selection je skutočne jedinečná komplexná zmes s vyváženou a jemnou chuťou. Má žiarivú jantárovú farbu. Vo vôni a chuti cítiť tóny manga, miešaných orechov a mokka kávy. Záver je hladký a jemný.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dimple Golden Selection 40% 0,7l (kartón)

Cena za Dimple Golden Selection 40% 0,7l (kartón) je 25.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dimple Golden Selection 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dimple Golden Selection 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281037479.

Produkt Dimple Golden Selection 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Glen Moray Elgin Classic Peated Single Malt 40% 0,7L (kartón), Dimple Golden Selection 40% 0,7L (čistá fľaša), Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT, Glen Moray Burgundy Cask, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: The Macallan 18YO Double Cask 2021 Release 43% 0.7L (darčkové balenie kazeta), Glenmorangie 18YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Black & White Scotch Whisky 40% 0.7L (holá fľaša), The Lost Distillery Discovery Pack, GIFT