Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša)

35,20 

Katalógové číslo: 5000267178424 Kategória:

Popis

Spolupráce Johnnie Walker s HBO pokračuje dál a do limitované edice Game of Thrones přibyly dva nové přírůstky z Westerosu.
 
Rod Targaryenových zastupuje whisky Song of Fire. Její chuť je bohatá a kořeněná, jemně kouřová s tóny rašeliny. Pochází z destilérky Caol Ila.
 
Design láhve je inspirován obávanými draky z rodu Targaryen, které chrlí oheň a zaujmou hlubokými červenými odstíny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša) je 35.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267178424.

Produkt Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Teeling Amber Ale Cask, GIFT, The Lost Distillery Jericho Classic Selection, GIFT, Gin Sul 43% 0,5l (holá fľaša), GlenAllachie 8 Y.O Speyside Single Malt