Johnnie Walker RED LABEL Edícia 200TH 40% 0.7L (holá fľaša)

19,95 

Katalógové číslo: 5000267179902 Kategória:

Popis

Špeciálna edícia k oslave 200 rokov od založenia Johnnie Walker and Sons. 
Legenda sa zrodila premenovaním Special Old Highland na Johnnie Walker Red Label v roku 1909. Do kolísky dostala duch priekopníctva a vydala sa po moriach celého sveta bez ohľadu na smer. Vďaka svojej prenikavej chuti a univerzálnosti mala veľký spoločenský ohlas a obľúbili si ju po celom svete. Dnes je to svetovo najpredávanejšia škótska whisky vo viac ako 180 krajinách sveta. Je to ,,blend“, v ktorom sa miešajú ľahké whisky z východného pobrežia Škótska a rašelinové whisky zo západu krajiny – výsledkom je neobyčajná hĺbka chuti.

Vo vôni a chuti sa prelína sviežosť morského príboja nasledovaná nezameniteľnou energiou aromatického korenia a škorice. Nasleduje nádych ovocnej lahodnosti akoby po čerstvom jablku alebo hruške spolu so závanom zrelej vanilky a po ňom už typické chute Johnnie Walker končiace v dlhotrvajúcom a pomaly doznievajúcom dymovom závere.

Je držiteľom viac ako 30 veľkých ocenení, vrátane dvoch Le Monde Selection Grand Gold a troch zlatých medailí v rámci International Wine and Spirit Competition.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Johnnie Walker RED LABEL Edícia 200TH 40% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Johnnie Walker RED LABEL Edícia 200TH 40% 0.7L (holá fľaša) je 19.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Johnnie Walker RED LABEL Edícia 200TH 40% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Johnnie Walker RED LABEL Edícia 200TH 40% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267179902.

Produkt Johnnie Walker RED LABEL Edícia 200TH 40% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Beluga Transatlatic Navy Blue 40% 0.7L (holá fľaša), R Tuzemský 40% 1L (holá fľaša), Rum Appleton Estate 30YO 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)), Galliano L´Autentico LIQUER 42.3% 0.7L (holá fľaša)