Frapin VSOP 40% 0,7L (kartón)

46,70 

Katalógové číslo: 3275852855703 Kategória:
Výrobca: Frapin Cognac

Popis

Frapinov štýl, ktorý posúva remeselné spracovanie na najvyššiu úroveň excelentnosti, stelesňuje samotnú podstatu koňaku. Celý statok vrátane 240 ha viníc leží v oblasti Grande Champagne, ktorá sa považuje za najlepšie označenie koňaku. Je stále v pôvodnom rodinnom vlastníctve, môže sledovať svoju históriu pestovania a destilácie viniča až do roku 1270. Frapin kombinuje vedomosti s osvedčenými metódami odovzdávanými po celé generácie do remeselných koňakov, ktoré sa na ich panstve výlučne zbierajú, destilujú a dozievajú.

Frapin VSOP
ktorý bol vyrobený výhradne z vinárskej usadlosti v srdci koňaku Premier Cru, ťaží z dlhoročnej tradičnej odbornosti rodiny Frapin. Píše novú kapitolu svojej histórie s novým dekantérom prinášajúcim eleganciu, zdokonaľovanie a zaoblenie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Frapin VSOP 40% 0,7L (kartón)

Cena za Frapin VSOP 40% 0,7L (kartón) je 46.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Frapin VSOP 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Frapin VSOP 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3275852855703.

Produkt Frapin VSOP 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Mozart Strawberry 15% 0,5L (holá fľaša), Jules Domet VSOP 36% 0,7L (holá fľaša), Rum Appleton Estate 30YO 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)), Beluga HUNTING Berry Bitter 38% 0.7L (kartón)