Božkov Republica Exclusive White 38% 0,7L (holá fľaša)

14,85 

Katalógové číslo: 8594005019560 Kategória:

PopisRumy a tuzemáky majú v Česku skrátka najradšej. Od tradičných tuzemských, ktorých milovali už naši predkovia, až po pravé rumy, ktoré v posledných rokoch zažívajú obrovský boom. Hoci sa božkovský „tuzemák“ stretával s množstvom zmien, nikdy sa nedotkli receptúry alebo kvality. Stále sa tak vyrába z najjemnejšieho melasového liehu, mäkkej plzenskej vody, cukrového sirupu, špeciálneho karamelu a vanilkovej arómy. Vďaka tomu získal nádherne zlatistú farbu a prirodzenú chuť. Božkov rum sa vyrába z cukrovej trstiny a dosladzuje sa trstinovým cukrom. Veľmi populárne sú rumy „blendované“ z viacerých oblastí alebo rôzne starené, u takýchto môžeme v chuti cítiť tóny vanilky, sušeného ovocia, orieškov alebo napríklad čerešní.

Prvá republika je obdobím noblesy a elegancie, poctivosti a hrdosti na remeselný fortel a um. Rad rumov Božkov Republica je oslavou týchto prvorepublikových hodnôt. Lahodné trstinové rumy Božkov Republica sú plné chuti toho najlepšieho z karibských ostrovov, či už samotné alebo miešané, najlepšie si ich vychutnáte s tými, na ktorých vám záleží.

Božkov Republica Exclusive White
Vôňa po vanilke, karameli, kandizovanom ovocí a bohatá, sladkastá chuť, v ktorej si môžete všimnúť okrem vanilky aj stop ananásu a marhule – to sú hlavné dôvody, prečo si Božkov Republica Exclusive White vychutnáte nielen samotný, ale aj vo vašich obľúbených drinkoch.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Božkov Republica Exclusive White 38% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Božkov Republica Exclusive White 38% 0,7L (holá fľaša) je 14.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Božkov Republica Exclusive White 38% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Božkov Republica Exclusive White 38% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594005019560.

Produkt Božkov Republica Exclusive White 38% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Plantation Barbados Grande Reserve 40% 1,0L (holá fľaša), Courvoisier XO ULTIME 40% 0.7L (kartón), Borovička Spišská Koscher 40% 0,7l (holá fľaša), MOM Love Gin 37.5% 0.7L (holá fľaša)