Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša)

42,20 

Katalógové číslo: 5099873023365 Kategória:

Popis

Whiskey vytvorená na základe zákona ,,Bottled in Bond Act of 1897“ – ,,Bonded whiskey” musí pochádzať z jedného liehovaru, z jednej destilačnej sezóny zrejúca vo federálnom colnom sklade minimálne 4 roky a fľašovaná na 50 %.

Dokonalá zmes sladkého korenia a dubu pozostávajúca zo 60 % Jack Daniel’s Straight Rye Whisky, 20 % Jack Daniel’s Tennesee Whisky a 20 % Jack Daniel’s American Malt Whisky.

V jej vôni cítiť arómy sušeného ovocia, dubu a toastu. V chuti prevláda medová sladkosť, obilno-korenisté a dubové tóny. Dobre zaoblený záver oplýva jemnými tónmi opečeného chleba.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša) je 42.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873023365.

Produkt Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Speyburn 10YO 40% 0,7L (kartón), Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša), Jack Daniel´s Gold No.27 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), GlenAllachie 10 Y.O. Chinquapin Virgin Oak, GIFT