Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša)

Katalógové číslo: 5000299225004 Kategória: , ,

Popis

n Táto 18-ročná miešaná škótska whisky, ktorá je jedinečne bohatá a komplexná, získala nielen ocenenia, ale aj srdcia milovníkov whisky po celom svete. Pretože úspech je namiešaný ─ v živote aj v škótskej whisky. Chivas Regal 18YO je držiteľka vytúžených titulov ako je „Najlepšia miešaná škótska whisky“, ktorý získala v roku 2014 na súťaži International Wine and Spirits Competition, robí dojem pri každom dúšku. Táto 18-ročná škótska whisky si vytvára intenzívne chute iba v tých najlepších sudoch, ktoré ju pretvoria do ušľachtilej whisky s nekonečnou paletou chutí. Chivas Regal 18YO, ktorá bola vytvorená v roku 1997, si udržuje svoju obľubu medzi mnohými fanúšikmi whisky. Jej komplexná a široká paleta chutí z nej vytvorila ikonickú miešanú whisky s najmenej 85 chuťovými tónmi. Vo vôni cítiť bohaté, žičiace a viacvrstvové arómy s nádychom sušeného ovocia, maslového karamelu a tmavej čokolády. Zamatová chuť tmavej čokolády sa poddáva elegantným tónom kvetov a nádychu sladkého a jemného dymu. Extrémne teplý a dlhý záver.

n

n
n Ocenenia: 
n 2019 – International Spirits Challenge — Dvojité Zlato
n 2020 – International Spirits Challenge — Zlato
n 2021– International Wine & Spirit Competition — Striebro

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299225004.

Produkt Chivas Regal 18YO 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

18 ročná whisky - 18 ročná whisky je skutočným majstrovským dielom. Vyzretá vo vybraných dubových sudoch po dobu 18 rokov, túto whisky charakterizuje hlboká, bohatá aróma a jemná chuť s plným telom. Je to nápoj pre tých, ktorí ocenia kvalitu a dokonalosť v každom dúšku. Pre milovníkov whisky je to určite nevyhnutná súčasť zbierky,… Podobné produkty: Dalmore 18YO 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Cardhu 18YO 40% 0,7l (kartón), Highland Park 18YO 43% 0,7L (kartón), Chivas Regal 18 YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Octomore 13.1 5YO 59.2% 0.7L (tuba), Dimple 15YO 43% 1,0L (kartón), The Lost Distillery Jericho Classic Selection, GIFT, 2 x Bruichladdich The Classic Laddie, GIFT + Bruichladdich The Classic Laddie ZADARMO

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Ballechin 2003 18 Y.O. Conquete, GIFT, Compass Box Oak Cross 43% 0,7l (kartón), GlenAllachie 10 Y.O. Cask Strength Batch 7, GIFT, Black Velvet 40% 1l (holá fľaša)