Angostura Bitter 44,7% 0,2l (holá fľaša)

15,75 

Katalógové číslo: 75496002005 Kategórií:
Výrobca: Angostura Rum

Popis

Základná pomôcka pre barmanov ako aj amatérskych nadšencov miešaných nápojov. Základná prísada pre radu klasických koktailov ako Mai Tai, Singapore Sling, Old Fashioned atď.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Angostura Bitter 44,7% 0,2l (holá fľaša)

Cena za Angostura Bitter 44,7% 0,2l (holá fľaša) je 15.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Angostura Bitter 44,7% 0,2l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Angostura Bitter 44,7% 0,2l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 75496002005.

Produkt Angostura Bitter 44,7% 0,2l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Tatratea Hibiscus & Red Tea 37% 0,7l (holá fľaša), Jack Daniel´s Fire 35% 1,0L (holá fľaša), Žufánek Kontušovka, Becherovka 38% 3,0L (kartón)