Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

28,05 

Katalógové číslo: 8594058184642 Kategória:

Popis

Unikátna ochutná whiskey, ktorá je lákadlom pre všetky vaše zmysly. Vôňa je ohnivo korenenistá s nádychom čerstvej pálivej škorice. Výsledná chuť tejto škoricovej whisky je však lahodne hladká.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 28.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594058184642.

Produkt Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Cardenal Mendoza Angélus, Mozart Dark Chocolate 17% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom), Ole Smoky Strawberry, Jameson Cold Brew 30% 0.7L (čistá fľaša)