Ivan the Terrible Vodka

39,90 

Katalógové číslo: 4603514001325 Kategória:

Popis

Ivan the Terrible Vodka

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ivan the Terrible Vodka

Cena za Ivan the Terrible Vodka je 39.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ivan the Terrible Vodka dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ivan the Terrible Vodka – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603514001325.

Produkt Ivan the Terrible Vodka nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi), Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba), Mont Blanc 40% 0,7L (tuba), Finlandia 40% 0,7l (holá fľaša)