Beluga Celebration 40% 0,7L (holá fľaša)

36,90 

Katalógové číslo: 4603928005469 Kategórií:

Popis

Séria limitovanej edície Beluga Celebration je venovaná 115. výročiu mariinského liehovaru, kde sa vyrába vodka Beluga. Spojením storočných tradícií a inovácií sa majstrom Belugy podarilo vytvoriť pravú ruskú vodku s dokonalou chuťou. Technológia výroby unikátnej fľaše Beluga Celebration je pomerne zložitá. Majstri aplikujú proces vákuovej metalizácie pokrývajúci sklo dvojitým platinovým povlakom a zlatým lakom, konečná fáza zahŕňa zdobenie fľaše metódou sieťotlače. Sofistikovaná kombinácia moderných technológií a ručnej práce pomohla vytvoriť skutočne exkluzívny produkt symbolizujúci luxus, noblesu a remeselnú zručnosť. Ako limitovaná séria určená predovšetkým pre znalcov a zberateľov Beluga je Beluga Celebration poctou jedinečnému storočnému liehovaru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Beluga Celebration 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Beluga Celebration 40% 0,7L (holá fľaša) je 36.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Beluga Celebration 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Beluga Celebration 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603928005469.

Produkt Beluga Celebration 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Carskaja Gold Vodka, GIFT, Zubrowka Bison Grass 40% 0,7l (holá fľaša), Carskaja Imperial Gold Snow, Legend of Kremlin 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)