Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 – American Oak, ex-Port Cask 43% 0,7L (kartón)

94,80 

Katalógové číslo: 5904041787584 Kategória:

Popis

Whisky, ktorá zrela 8 rokov v amerických dubových sudoch (Bourbon Casks), potom 6 mesiacov v sudoch po portskom víne (ex-Port Casks). Táto kombinácia jej zaručila nevídanú arómu, ktorá nadchne každého milovníka whisky. Proces finišovania prebieha modernou metódou odhaľujúcou hĺbku chuti, ktorá nebola nikdy predtým objavená. V spojení s Nestvillom, oddaným svojej bohatej histórii, dokonalá zmes starého a nového ponúka nadšencovi whisky úplne nový zážitok.

Liehovar Nestville, ktorý sa nachádza na Slovensku, vyrába svoje vysokokvalitné destiláty v súlade s takmer 300-ročnými tradíciami. Najstaršie nájdené záznamy o pálenici, a zároveň prvé recepty, sú o 100 rokov staršie ako v najstaršej pálenici v USA. V Nestville veria, že oduševnené pokračovanie v tvrdej práci svojich predkov nie je len ich právom, ale aj povinnosťou. Ich úspech sa dosahuje bezproblémovým prepojením bohatej minulosti s inovatívnou budúcnosťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 – American Oak, ex-Port Cask 43% 0,7L (kartón)

Cena za Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 – American Oak, ex-Port Cask 43% 0,7L (kartón) je 94.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 – American Oak, ex-Port Cask 43% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 – American Oak, ex-Port Cask 43% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5904041787584.

Produkt Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 – American Oak, ex-Port Cask 43% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)), Ole Smoky Hunch Punch, Talisker Skye 45,8% 0,7L (kartón), Bushmills Black Bush 40% 0,7l (tuba)