Iconic Art Spirits Iconic Rum 2006 15YO – Bourbon, Sherry, Port Cask 58% 0,7L (kartón)

145,60 

Katalógové číslo: 5904041787553 Kategória:

Popis

Limitovaná edícia – približne 300 fliaš z jedného suda. Po 10 rokoch starnutia v sudoch z amerického duba, v ktorých predtým zrel bourbon, strávil tento rum ďalších 5 rokov v sudoch z vinárstva Niepoort. A tak Niepoort získal v kruhu nadšencov vína titul „Rolls Royce of Port“. Byť špecializovaným hráčom bolo vždy hlavným cieľom Niepoortu – vyrábať charakteristické portugalské vína z oblastí Porto a Douro, spájať dlhoročnú tradíciu s inováciami, oceňovať kvalitu pred kvantitou a udržiavať vysoké štandardy. Jedinečnosť tejto edície spočíva v komplexnosti a koncentrácii tohto produktu.

Tento kolumbijský rum dozrieval presnejšie 10 rokov v sudoch bourbon, 3 roky v sudoch sherry a nakoniec 2 roky v sudoch po portskom – 15 rokov strávených nie v dvoch, ale v troch rôznych typoch sudov. Každý z nich obdaril ,,15-ročný Iconic Rum“ jedinečnou arómou. A ich kombináciou vzniká úplne nová, bezkonkurenčná kategória rumu. Toto je umenie konečnej úpravy, majstrovsky vyrobené spoľahlivou značkou Dictador. Dlhý proces zrenia v sudoch Port Casks rum obohatil o tóny karamelu, sladkého korenia a kakaa. Chuť má dokonale vyváženú s hladkým, veľmi elegantným a jemným povrchom.

Legenda o Dictadorovi siaha do 18. storočia a je založená na mýte o Severovi Arangovi y Perrovi, prvom diktátorovi so silným charakterom. Základy značky sú založené na tradícii vyváženej modernosťou a absolútnou dokonalosťou, čo jej dáva titul najžiadanejšieho producenta rumu na svete. Kreatívny, inovatívny a úspešný rum Dictador získal množstvo ocenení a drží si status najdrahšej fľaše rumu v histórii.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Iconic Art Spirits Iconic Rum 2006 15YO – Bourbon, Sherry, Port Cask 58% 0,7L (kartón)

Cena za Iconic Art Spirits Iconic Rum 2006 15YO – Bourbon, Sherry, Port Cask 58% 0,7L (kartón) je 145.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Iconic Art Spirits Iconic Rum 2006 15YO – Bourbon, Sherry, Port Cask 58% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Iconic Art Spirits Iconic Rum 2006 15YO – Bourbon, Sherry, Port Cask 58% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5904041787553.

Produkt Iconic Art Spirits Iconic Rum 2006 15YO – Bourbon, Sherry, Port Cask 58% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Legendario Ron Dorado 38% 0,7l (holá fľaša), Plantation Barbados 5YO 40% 0,7L (holá fľaša), Carúpano Reserva Especial 6 Rum, English Harbour 5 Y.O.