Ron Patridom XO Cask, GIFT

70,90 

Katalógové číslo: 5712718005301 Kategória:
Výrobca: PATRIDOM

Popis

Ron Patridom XO Cask, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Patridom XO Cask, GIFT

Cena za Ron Patridom XO Cask, GIFT je 70.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Patridom XO Cask, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Patridom XO Cask, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718005301.

Produkt Ron Patridom XO Cask, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Sister Isles Moscatel Cask, La Maison Du Rhum No.5 Peru 2012, GIFT, Gold of Mauritius (set) 40% 0,8L, La Maison Du Rhum No.5 Guatemala Solera 10, GIFT