La Factoría Libre Del Ron El Viejo 40% 0,7L (čistá fľaša)

23,60 

Katalógové číslo: 8410490267258 Kategórií:
Výrobca: Caicedra SL

Popis

Zmes vyzretých stredoamerických rumov s pridaním ,,agricole rumu“ z Martiniku. Tento rum spája bohatý výber exkluzívnych starých rumov a vytvára tak chutný a komplexný ,,blend“. Vo vôni a chuti sa prelínajú ľahké arómy čierneho korenia, jemného tabaku, horkej čokolády, klinčekov a škorice.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí La Factoría Libre Del Ron El Viejo 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za La Factoría Libre Del Ron El Viejo 40% 0,7L (čistá fľaša) je 23.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o La Factoría Libre Del Ron El Viejo 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. La Factoría Libre Del Ron El Viejo 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410490267258.

Produkt La Factoría Libre Del Ron El Viejo 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Espero Coffee & Rum, Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O., Dictador Totem, Mopa Mopa 1982, Model „G“ 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), The Colours od Rum Edition No. 3, Guyana Uitvlugt 1989, GIFT