Hispánico Elixir 34% 0,7L (holá fľaša)

22,45 

Katalógové číslo: 8410006268236 Kategória:
Výrobca: Perez Barquero

Popis

Hispánico je absolútne unikátna zmes vyzretých rumov pochádzajúcich výlučne z hispánskych krajín južnej a strednej Ameriky a Karibských ostrovov, s dominantným zastúpením Venezuely a Dominikánskej republiky. Každý jednotlivý rum sa pripravoval vždy v krajine, kde bola vypestovaná práve cukrová trstina, ktorá slúžila ako základná surovina pri jeho vzniku. Tieto rumy boli po stanovenom nazrievaní následne prevezené na záver do španielskej Andalúzie. Tu prebiehalo záverečné miešanie – blendovanie – jednotlivých zložiek výsledného rumu, ktoré má na starosti Master Blender spoločnosti Perez Barquero. Finálna fáza je veľmi delikátna. Je ňou dozrievanie v sudoch podľa jednotlivých typov rumov do okamihu, kedy rumy dosiahnu požadovaných kvalít a chuťových profilov.

Pred záverečným stáčaním si ešte celá zmes oddýchne v kadiach spoločne s mnohými druhmi exotického ovocia, byliniek, sušeného hrozna z odrody Pedro Ximenez a ďalšími prímesami. Práve vďaka tomu získava tento rumový likér svoju unikátnu sladkastú chuť a arómu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hispánico Elixir 34% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Hispánico Elixir 34% 0,7L (holá fľaša) je 22.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hispánico Elixir 34% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hispánico Elixir 34% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410006268236.

Produkt Hispánico Elixir 34% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Jack Daniel´s Fire 35% 0,7L (holá fľaša), Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša), Bols Mango 17% 0,7l (holá fľaša), Ferrum Vanilla Elixír