Mozart White Chocolate 15% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

15,25 

Katalógové číslo: 9005701015859 Kategória:

Popis

Lahodný likér z bielej čokolády s ľahkou textúrou – ručne vyrobený len z prírodných ingrediencií, bez lepku.

Má krásnu smotanovú farbu. V chuti sa elegantne zakomponované tóny vanilky a karamelu prelínajú s bohatým kakaovým maslom a smotanou. Vytvárajú chuť tekutej bielej čokolády s nádychom karamelu. Zažite pocit ľahkej mliečnej čokolády – jemne rozplývajúci sa pôžitok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mozart White Chocolate 15% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Mozart White Chocolate 15% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) je 15.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mozart White Chocolate 15% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mozart White Chocolate 15% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9005701015859.

Produkt Mozart White Chocolate 15% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Mini Becherovka 38% 0,05l (holá fľaša), Karloff Tatratea Mini Set WHITE, GIFT, Tatratea Mini 4-set 1. Séria 37% 0,16L, Karloff Kufor Tatratea, GIFT