Hendrick´s AMAZONIA Gin 43.4% 1L (holá fľaša)

48,85 

Katalógové číslo: 5010327755106 Kategória:

Popis

Evolúciou štandardného receptu ginu Hendrick´s na báze ruží a uhoriek. Je svetlá a tropická a inšpiruje sa miestnymi rastlinami a plodmi s Amazónie. Tri týždne strávené s miestnym kmeňom pomohli Lesleymu získať skvelý prehľad o tom, čo dažďový prales ponúka. Získanie týchto informácií a ich destilácia do skutočného vkusu Amazónie si vyžaduje jedinečnú skúsenosť. Má svieže, živé, tropické tóny džungľovej flóry a jemne ich zdôrazňuje proti klasickej Hendricksovej kombinácii uhorky a ruže.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hendrick´s AMAZONIA Gin 43.4% 1L (holá fľaša)

Cena za Hendrick´s AMAZONIA Gin 43.4% 1L (holá fľaša) je 48.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hendrick´s AMAZONIA Gin 43.4% 1L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hendrick´s AMAZONIA Gin 43.4% 1L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327755106.

Produkt Hendrick´s AMAZONIA Gin 43.4% 1L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Black Tot RUM 46,2% 0,7L (tuba), Santos Dumont XO Elixir 40% 0,7L (holá fľaša), Old Pulteney Huddart 46% 0.7L (kartón), Dzama Cuvee Noire – Tmavý 40% 0,7L (holá fľaša)