Hamsik My Spritz 8% 3 X 0,275L (set)

5,75 

Katalógové číslo: 8588007410081 Kategória:

Popis

Nízkoalkoholický aperitív pripravený na pitie vyrobený z bylín, citrusov a bieleho vína.
Originálny drink v praktickej verzii pripravený na pitie, vopred namiešaný produkt s dokonalou chuťou.

Každá fľaša obsahuje tradičné talianske víno, MH (Hamsik) spritz a sódu.
Je teda zárukou, že chuť každého drinku bude stále rovnaká a dokonalá, nakoľko pomer je podľa pôvodnej receptúry.
Stačí pridať ľad, ozdobiť plátkom pomaranča a párty môže začať.

Praktické balenie 3 x 0,275l

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hamsik My Spritz 8% 3 X 0,275L (set)

Cena za Hamsik My Spritz 8% 3 X 0,275L (set) je 5.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hamsik My Spritz 8% 3 X 0,275L (set) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hamsik My Spritz 8% 3 X 0,275L (set) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007410081.

Produkt Hamsik My Spritz 8% 3 X 0,275L (set) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Hamsik My Spritz 8% 0,75l (holá fľaša), Pierre Sparr Réserve Pinot Gris, Royal O’Porto White, Freixenet Prosecco DOC