Hamsik Cabernet Veneto IGT suché 12% 0,75L (holá fľaša)

6,65 

Katalógové číslo: 8010719010407 Kategória:

Popis

Červené suché víno má jasnú rubínovú farbu. Charakteristická odrodová vôňa ovocia a byliniek, s tónmi klinčeka a korenia. Ovocná chuť s tónmi čiernych ríbezlí a čierneho korenia v kombinácii s príjemnou trieslovinou a stredne dlhým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hamsik Cabernet Veneto IGT suché 12% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Hamsik Cabernet Veneto IGT suché 12% 0,75L (holá fľaša) je 6.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hamsik Cabernet Veneto IGT suché 12% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hamsik Cabernet Veneto IGT suché 12% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8010719010407.

Produkt Hamsik Cabernet Veneto IGT suché 12% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Serena Prosecco D.O.C. Treviso 10.5% 0.75L (holá fľaša), Bottega Moscato Amore, Freixenet Prosecco Superiore DOCG, Ostrožovič Lipovina