Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre

81,90 

Katalógové číslo: 3700597358337 Kategória:
Výrobca: HAMPDEN

Popis

Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre

Cena za Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre je 81.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3700597358337.

Produkt Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Compañero Miniset, GIFT, Dictador Episodio Uno Port Cask 2001 44% 0,7L (kartón), Ron Cristóbal Santa Maria Vintage 2009, GIFT, Opthimus Cum Laude Solera 18 38% 0,7l (kartón)