G’Vine Floraison 40% 1,0L (holá fľaša)

34,90 

Katalógové číslo: 3700209600144 Kategória:
Výrobca: G'Vine

Popis

Zásadný rozdiel, ktorý tento gin oddeluje od ostatných, je že jeho základnou surovinou nieje obilný destilát, ale vínny destilát. GVine Gin sa vyrába v Cognacu a pre základný destilát sa používajú hrozná Ugni Blanc, ktoré sa taktiež používajú pre výrobu koňaku. V tomto vínnom destiláte sa potom maceruje samozrejme jalovec a ďalšie byliny ako koriander, škorica, kardamon, zázvor atď. asi 2 až 5 dní. Potom prebieha opäť destilácia. Celkovo GVine Gin prechádza destiláciou 4-krát.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí G’Vine Floraison 40% 1,0L (holá fľaša)

Cena za G’Vine Floraison 40% 1,0L (holá fľaša) je 34.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o G’Vine Floraison 40% 1,0L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. G’Vine Floraison 40% 1,0L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3700209600144.

Produkt G’Vine Floraison 40% 1,0L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša), Rammstein Pink Gin, Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Tanqueray Gin 43,1% 1,0L (holá fľaša)