Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L kartón)

61,30 

Katalógové číslo: 5010494917871 Kategória:

Popis

Táto whisky sa zrodila zo spomienky na prvú návštevu cukrárne. Je to o tom prvom momente, keď zistíte, že vaše zmysly sú lahodne ohromené, vdychujete sladké vône a želáte si, aby ste mohli zahryznúť do každej krémovej pochúťky, ktorú vidíte. V Nectar d’Or môžete ochutnať toto všetko. Aby ho vytvorili, používajú jemný destilát vyrobený v destilačných prístrojoch s vysokou výškou a dozrieva v dubových sudoch po bourbone a v sudoch, v ktorých sa kedysi nachádzalo sladké biele víno Sauternes. Výsledok je ako hodvábny dezert naplnený snívaním o bielej čokoláde zmiešanej s citrónovým krémom, krémovým karamelom a mandľovými croissantmi. To všetko je vyvážené jemným závanom korenia. Každý dúšok je ako poslať svoje zmysly na dovolenku do francúzskej cukrárne. Vo vôni cítiť, ako sa citrónový koláč prepojí s vanilkou, limetkou a pomarančovou kôrou. Nasledujú sultánky (hrozienka) a datle zdobené zázvorom a kokosom. V chuti zohrievajúci perník ustupuje muškátovému oriešku a praženým mandliam. Na záver je whisky  sladká a jemná – vyvažujúca citrónová kôra, vanilkový krém, posledné stopy zázvoru a muškátový oriešok.

Ocenenia:
SFWSC 2020 SILVER
IWSC 2020 SILVER
ISC 2020 GOLD
IWSC 2019 SILVER

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L kartón)

Cena za Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L kartón) je 61.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010494917871.

Produkt Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: The Lost Distillery Jericho Classic Selection, GIFT, The Singleton 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT, West Cork IPA