Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša)

Katalógové číslo: 5099873006061 Kategórie:

Popis

n Ide o špeciálne vydanie, ktoré je silnejšie o 3%, ako bežný Single Barrel. Každá fľaša nesie unikátne číslo. V chuti rozoznáme tóny karamelu, vanilky a horkej čokolády zmiešanej s dubom. Aróma je zrelá a robustná, karamel a vanilka, čerešne a dubové tóny. Záver je jemný, dubový so stopami jalovca.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873006061.

Produkt Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: GlenAllachie 10 Y.O. French Oak Finish, GIFT, Sadler’s Peaky Blinder Blended Irish Whiskey 40% 0,7L (čistá fľaša), Cárn Mór Glenrothes 2011 Strictly Limited, GIFT, Glenmorangie X by Glenmorangie 40% 0.7L (čistá fľaša)