Fireball 33% 1,0L (čistá fľaša)

20,25 

Katalógové číslo: 88004144678 Kategória:
Výrobca: Sazerac UK

Popis

,,Ohnivý“ a lahodný likér vyrobený z kanadskej whisky a škorice. Má jantárovú farbu s červeným odleskom. Vo vôni dominujú sladké arómy škorice a jemného korenia. V chuti sú dominantné opäť škoricové tóny, po ktorých nasleduje jemný závan vanilky a hrejivého korenia. Záver je dlhý a pikantný. 

Ocenenia:
87 bodov od Beverage Testing Institute of Chicago

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Fireball 33% 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Fireball 33% 1,0L (čistá fľaša) je 20.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Fireball 33% 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Fireball 33% 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 88004144678.

Produkt Fireball 33% 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: New Grove Vanilla 26% 0,7L (čistá fľaša), Midori Melon 20% 0,7l (holá fľaša), Fernet Stock 38% 0,5l (holá fľaša), Sheridan’s 15,5% 1l (holá fľaša)