Limoncé Liquore di Limoni 25% 0,5l (holá fľaša)

11,25 

Katalógové číslo: 8000440112815 Kategórií:
Výrobca: Limoncé

Popis

Limoncé vyrobený výhradne z na slnku vyzretých citrónov z južného Talianska, bez farbív alebo umelých aróm. Likér, ktorý vonia nádherne citrónom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Limoncé Liquore di Limoni 25% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Limoncé Liquore di Limoni 25% 0,5l (holá fľaša) je 11.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Limoncé Liquore di Limoni 25% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Limoncé Liquore di Limoni 25% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000440112815.

Produkt Limoncé Liquore di Limoni 25% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Bols Triple Sec Curacao 38% 0,7l (holá fľaša), Ole Smoky Apple Pie, Demänovka Brusnica 30% 0,7l (holá fľaša), Baileys 17% 1,0L (holá fľaša)