Mini Demänovka Bitter 38% 0,04l (holá fľaša)

1,65 

Katalógové číslo: 8586019221039 Kategórií:
Výrobca: St. Nicolaus

Popis

Základom každého dúšku Demanovky je 14 druhov starostlivo vybraných bylín a korení.

Je určená najmä pre milovníkov horkých bylinných likérov. Vyniká výraznejšou chuťou bylín, jemnou horkosťou a je vhodná ako aperitív pred jedlom. Odporúčame ju servírovať pri izbovej teplote alebo vychladenú na 6°C.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Demänovka Bitter 38% 0,04l (holá fľaša)

Cena za Mini Demänovka Bitter 38% 0,04l (holá fľaša) je 1.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Demänovka Bitter 38% 0,04l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Demänovka Bitter 38% 0,04l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586019221039.

Produkt Mini Demänovka Bitter 38% 0,04l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Jägermeister 35% 0,7l (holá fľaša), Jack Daniel´s Honey 35% 0,7L (holá fľaša), 958 Santero Mix, Mini Baileys 17% 0,05L (holá fľaša)