Fernet Branca 35% 0,7L (čistá fľaša)

17,60 

Katalógové číslo: 8004400001317 Kategórií:

Popis

Špeciálna tajná receptúra zložená z 27 bylín, koreňov a korenín. Každá jedna zložka predstavuje odlišný zážitok. Základ tvorí chinínovník, rebarbora, harmanček, škorica, lipa, kosatec, šafran, zedoár, galgán a myrha. Bylinky a koreniny sa primiešavajú do základného destilátu, ktorý potom zreje v sudoch. Má tmavohnedú farbu s oranžovým odleskom z bylinnej zmesi. Vôňa je komplexná, s množstvom byliniek, najmä čerstvej mäty. Chuť je tradične horká, jemne mentolová so suchou bylinnou dochuťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Fernet Branca 35% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Fernet Branca 35% 0,7L (čistá fľaša) je 17.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Fernet Branca 35% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Fernet Branca 35% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8004400001317.

Produkt Fernet Branca 35% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Clément Shrubb 40% 0,7l (holá fľaša), Demänovka Brusnica 30% 0,7l (holá fľaša), Dr. Kramer – bylinný likér + 2 poháriky 36% 0.5L (darčekové balenie 2 poháriky), Sambuca Extra Molinari 40% 0,7L (holá fľaša)