Emperor Royal Spiced 40% 0,7L (kartón)

24,35 

Katalógové číslo: 8712436141241 Kategória:
Výrobca: EMB 17100B

Popis

Tento rum je akoby obmenou rumu Emperor Heritage, obohatenou však o koreniny, starostlivo vyberaný kardamóm, badián a škoricu. Predtým ako sa stal súčasťou rady Emperor Heritage, ingrediencie v ňom obsiahnuté museli byť dôkladne vyberané a následne vymacerované v melase a čistom trstinovom destiláte v pivniciach so sídlom v St. Michel de Fronsac v Bordeaux – vo Francúzsku.

Kardamóm a badián pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva. Kardamóm zo srdca tropických lesov juhovýchodnej Indie, pričom ide o najlepší, no zároveň najdrahší kardamóm, ktorý je vo svete k dispozícii. Badián (ovocie stromu ,,badanier“ – najznámejší na svete) pochádza zo severného Vietnamu a zbiera sa od novembra do decembra. Škorica je priamo zo Srí Lanky z regiónu „Cejlón“. Ručne sa zbiera v daždivých jarných dňoch.

Farba rumu je jantárová s odleskami medi a zlata. Chuť je sladká a korenistá, jemne skaramelizovaná a okyslená. Škorica a kardamóm postupne vychádzajú na povrch prelínajúc sa s tónmi dreva a praženej kávy. Vo vôni dominuje perník, škorica a med. Uzatvárajú ju jemné tóny korenia s limetkou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Emperor Royal Spiced 40% 0,7L (kartón)

Cena za Emperor Royal Spiced 40% 0,7L (kartón) je 24.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Emperor Royal Spiced 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Emperor Royal Spiced 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8712436141241.

Produkt Emperor Royal Spiced 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Tikhari Walnut 40% 0,5L (čistá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,2l (darčekové balenie bicykel), Detesk Slivka 40% 0,1l (darčekové balenie črievička dámska), Pepe Lopez Gold 40% 0,7l (holá fľaša)