Metaxa Grande Fine Porcelán 40% 0,7l (kartón)

50,30 

Katalógové číslo: 4009367220836 Kategória:

Popis

Karafu dekoruje vzor inšpirovaný veternými mlynmi z ostrova Mykonos a inými kykladskými symbolmi s využitím umelcovej palety farieb. Biela pre kykladskú architektúru, modrá pre Egejské more a zlatá pre slnko. Touto interpretáciou umelec chce, aby ľudia ocenili grécky štýl, grécku kultúru a grécke chute a vône prostredníctvom jantárového destilátu, jediného svojho druhu.

Silná, aromatická a rafinovaná. Farba pripomína tmavý jantár. Vo vôni cítiť arómy dubu, sušených sliviek, bielych hrozienok a sladkého drievka. Chuť je plná a rafinovaná. Je plná tónov sušeného ovocia, muškátového oriešku, dubu a medu. Lahodný a pretrvávajúci záver oplýva medovo-ovocnými tónmi s jemným nádychom korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Metaxa Grande Fine Porcelán 40% 0,7l (kartón)

Cena za Metaxa Grande Fine Porcelán 40% 0,7l (kartón) je 50.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Metaxa Grande Fine Porcelán 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Metaxa Grande Fine Porcelán 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4009367220836.

Produkt Metaxa Grande Fine Porcelán 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Pacho Matrtaj Čičmanský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša), Metaxa Private Reserve 40% 0,7l (kartón), Beach House Gold Spiced 40% 0,7L (holá fľaša), Kraken Black Spiced 40% 0,7l (holá fľaša)