Diplomatico Distillery Collection No.3 Pot Still 47% 0,7L (tuba)

66,50 

Katalógové číslo: 7594003629229 Kategórie: ,

Popis

Tretí rum z limitovanej edície Distillery Collection. V priebehu rokov vývoja spoločnosti Diplomático sa využívali pri tvorbe rumov rôzne destilačné metódy, aby sa docielili len tie najkvalitnejšie a najkomplexnejšie destiláty. The Distillery Collection vznikla, aby vyzdvihla tieto destilačné systémy s tromi novými výrazmi Single Batch Kettle, Single Barbet Column a Pot Still. Za týmto projektom stojí Maestro Ronero Tito Cordero, ktorému sa podarilo vytvoriť tieto dokonalé a jedinečné zmesi. Každá fľaša je číslovaná. Metóda Pot Still je destilačná metóda, ktorá sa používa už od roku 1959 a ako prvé destiláty sa destilovali škótske whisky. Ide o diskontinuálny systém destilácie, ktorý prebieha v medených kotloch. Meď je považovaná za veľmi dobrý typ kovu, ktorý umožnuje elimináciu nežiaducich zlúčenín síry, ktoré sa tvoria vo fermentačnom procese. Rum dalej zreje v bielych amerických dubových sudoch.


Vôňa je plná červeného a tropického ovocia s tónmi vanilky. Chuť je vyvážená a dobre štruktúrovaná. Výrazná je chuť dreva a tmavej čokolády. Rum je veľmi hladký, ovocný a zároveň získal komplexnú zložitosť z dubového starnutia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Diplomatico Distillery Collection No.3 Pot Still 47% 0,7L (tuba)

Cena za Diplomatico Distillery Collection No.3 Pot Still 47% 0,7L (tuba) je 66.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Diplomatico Distillery Collection No.3 Pot Still 47% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Diplomatico Distillery Collection No.3 Pot Still 47% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7594003629229.

Produkt Diplomatico Distillery Collection No.3 Pot Still 47% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Diplomatico rum - Diplomatico rum - kráľovská sladkosť z Karibiku! Tento rum z Venezuely sa vyznačuje jemnými tónmi vanilky, karamelu a čokolády, ktoré sa krásne dopĺňajú s exotickými ovocnými náznakmi. Jeho chuť je hladká a plná, s dlhým a príjemným záverom. Tento rum je ako kúsok slnka v pohári, ktorý vám okamžite prinesie… Podobné produkty: Diplomatico Reserva 40% 0.7L (darčekové balenie 4 podložky pod poháre), Diplomatico Mantuano 40% 0,7L (kartón), Diplomatico Distillery Collection No.1 Batch Kettle 47% 0,7l (kartón), Diplomatico Reserva Exclusiva 40% 0,7l (darčekové balenie plechový kufrík)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Saint James 15 Y.O. Magnum Series #1, GIFT, The Demon’s Share Rum Set, GIFT, Cihuatán Sahumerio 45.2% 0,7L (kartón), Appleton Estate 21YO Nassau Valley Casks 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)