The Duppy Share Aged Caribbean Rum

10,20 

Katalógové číslo: 5060397380012 Kategórií:
Výrobca: THE DUPPY SHARE

Popis

The Duppy Share Aged Caribbean Rum

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Duppy Share Aged Caribbean Rum

Cena za The Duppy Share Aged Caribbean Rum je 10.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Duppy Share Aged Caribbean Rum dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Duppy Share Aged Caribbean Rum – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060397380012.

Produkt The Duppy Share Aged Caribbean Rum nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon Reserva Imperial Anejo 25YO 40% 0,7L (kartón), Dictador Jerarquia 1983 Sherry Cask 46% 0,7L (kartón), La Maison Du Rhum No.4 Mauritius 2012, GIFT, Ron Quorhum Solera 15 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)