Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

896,20 

Katalógové číslo: 5902670847013 Kategórie: , ,
Výrobca: Dictador rum

Popis


,,Dictador 2 Masters“

Už viac ako 40 rokov Dictador starostlivo zdokonaľoval umenie výroby rumu podľa rodinných receptov a techník. Teraz je čas, aby tento rum staršej generácie našiel cestu do dielní niektorých z najvýznamnejších umelcov duchovných svetov – umelcov, ktorí odborne vyrábajú rôzne kategórie alkoholu najkrajším spôsobom, ktorý si možno predstaviť.
 
Každý z týchto umelcov bol starostlivo vybraný tak, aby reprezentoval svoju vlastnú kategóriu alkoholu, založenú na remeselnej výrobe, ktorá je neporovnateľná, výnimočná a bezkonkurenčná. Každý pozvaný umelec dostal vo svojej doméne špeciálne vybrané sudy rumu Dictador a mal pokračovať v jedinečnom procese zrenia v inej pivnici, na inom kontinente a podľa odbornosti majstra pivnice.

Dictador single vintage cask rum z roku 1982 zrel v ,,Port Cask“ sudoch a potom bol odoslaný do maďarského Royal Tokaji, kde dozrieval ďalších 31 mesiacov v sude z maďarského dubu ,,Zemplen“ a ,,Tokaji Aszu“.

Má krásnu farbu pripomínajúcu mahagón s rubínovým odleskom. Vo vôni cítiť čokoládu zmiešanú so sladkým ,,sherry Pedro Ximénez“, vianočku, škoricu, zázvor a čierne čerešne. V chuti sa prelínajú tóny čiernych čerešní, škorice a tabaku ústiace k ľahkým kávovým arómam, ktoré dodávajú znamenitú smotanovú textúru a chuť. Záver je bohatý a plný kakaových a ovocných tónov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 896.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670847013.

Produkt Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Albert Michler Single Cask Fiji 2012, GIFT, La Maison Du Rhum No.4 Reunion 2011, GIFT, The Demon´s Share 40% 0,7L (tuba), MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Cubaney Centenario 41% 0,7l (kartón), Malecon Reserva Imperial Anejo 21YO 40% 0,7L (kartón), Malteco 15YO 40% 0,7l (kartón), El Dorado 15YO 43% 0,7l (kartón)

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Phraya Elements 40% 0,7L (čistá fľaša), Ron Espero Ultimo 42% 0,7L (darčekové balenie plechová dóza), Dictador Jerarquia 1981 Bourbon Cask 43% 0,7L (kartón), Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša)