Dictador 2 Masters Hardy 42,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

959,95 

Katalógové číslo: 5902670843992 Kategórie: ,
Výrobca: Dictador rum

Popis


,,Dictador 2 Masters“

Už viac ako 40 rokov Dictador starostlivo zdokonaľoval umenie výroby rumu podľa rodinných receptov a techník. Teraz je čas, aby tento rum staršej generácie našiel cestu do dielní niektorých z najvýznamnejších umelcov duchovných svetov – umelcov, ktorí odborne vyrábajú rôzne kategórie alkoholu najkrajším spôsobom, ktorý si možno predstaviť.
 
Každý z týchto umelcov bol starostlivo vybraný tak, aby reprezentoval svoju vlastnú kategóriu alkoholu, založenú na remeselnej výrobe, ktorá je neporovnateľná, výnimočná a bezkonkurenčná. Každý pozvaný umelec dostal vo svojej doméne špeciálne vybrané sudy rumu Dictador a mal pokračovať v jedinečnom procese zrenia v inej pivnici, na inom kontinente a podľa odbornosti majstra pivnice.

Dictador 2 Masters Hardy je single vintage cask rum z rokov 1975 a 1977, ktorý zrel v sudoch American Oak a potom bol odoslaný do spoločnosti Hardy v oblasti Cognac, kde ho starostlivo premiešal Master Blender Bouilly, ktorý naň použil svoj dubový sud Limousin z roku 1969. Tento rum strávil 13 mesiacov v sude po koňaku a kvôli svojmu chuťovému profilu sa nazýval Printemps, čo vo francúzštine znamená jar. V jeho vôni cítiť zlatý sirup, náznaky novej kože a včelieho peľu. Zaujímavé je prepojenie levandule, nasekaných mandlí a medu, zľahka poprášené mliečnou čokoládou. V chuti dominuje materská kašička, biele kvety, levanduľa a čerstvý ananás zaliaty koňakom. Elegantne popri nich vyniká ľahké vanilkové creme brûlée s opečenými mandľami. V závere zaujme anglický krém s marakujou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador 2 Masters Hardy 42,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Dictador 2 Masters Hardy 42,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 959.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador 2 Masters Hardy 42,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador 2 Masters Hardy 42,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670843992.

Produkt Dictador 2 Masters Hardy 42,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Mount Gay Black Barrel Double Cask Blend 43% 0,7L (čistá fľaša), New Grove 10YO 40% 0.7L (tuba), Nobilis Rum No. 24 Guyana Diamond 2002, 20 Y.O., GIFT, Malteco 20YO 40% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre)

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Malteco 15YO 40% 0,7l (kartón), Flor de Cana V. Generaciones 30YO 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta), New Grove 5YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)