Puntacana VS Club Espléndido 38% 0,7L (kartón)

30,40 

Katalógové číslo: 7466871100677 Kategórie: ,

Popis

Puntacana Club Esplédido je jedinečná kombinácia až 12-ročných rumov, ktorá má ľahko gaštanovú farbu s nádychom mahagonu. Celková jemnosť je umocnená zrením v sudoch z francúzskeho limousinského duba od François Frères z Francúzska, významného výrobcu veľmi kvalitných sudov pre najznámejších vinárov.

Má zlatistú farbu s odleskami mahagónu. Vôňa je plná lesa, korenia, jemného pečiva, nugátovej zmrzliny a sladkého ovocia. Chuť je sladkastá, s tónmi karamelizovaných orechov, kávy a korenia.

Záver je veľmi dlhý a príjemný.

Balené v darčekovej krabičke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Puntacana VS Club Espléndido 38% 0,7L (kartón)

Cena za Puntacana VS Club Espléndido 38% 0,7L (kartón) je 30.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Puntacana VS Club Espléndido 38% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Puntacana VS Club Espléndido 38% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7466871100677.

Produkt Puntacana VS Club Espléndido 38% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Compañero Panama Extra Añejo, GIFT, Canerock, Cihuatán Xaman XO 40% 0,7L (kartón), Coloma 8 YO 40% 0,7L (kartón)

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Presidente Marti Solera 15 40% 0,7L (darčekové balenie 2 poháriky), El Dorado 21YO 43% 0,7l (tuba), Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Dictador Totem, Mopa Mopa 1982, Model „F“ 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)