Courvoisier XO ULTIME 40% 0.7L (kartón)

101,05 

Katalógové číslo: 3049197850033 Kategória:
Výrobca: Courvoisier

Popis

Courvoisier XO Ultime Cognac je najstarším koňakom z radu Artisan od výrobcu tohto špičkového koňaku. Táto zmes vyrobená z eaux-de-vie z oblastí Grande Champagne a Borderies zreje pomocou trojstupňového procesu: Koňaky zrejú najprv v úplne nových sudoch limousin a potom sa prelejú do zrelých súdkov. Nakoniec sa prelejú do starodávnych kadí, v ktorých vzniknú neuveriteľne hladké a intenzívne vône a chute. Výsledkom je koňak skvelej kvality, ktorý vám prinesie intenzívny zážitok: vyvážený, aromatický, hladký a úžasne uspokojivý finiš, aký by ste očakávali od koňaku XO.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Courvoisier XO ULTIME 40% 0.7L (kartón)

Cena za Courvoisier XO ULTIME 40% 0.7L (kartón) je 101.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Courvoisier XO ULTIME 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Courvoisier XO ULTIME 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3049197850033.

Produkt Courvoisier XO ULTIME 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Ophyum Grand PREMIERE 23 Solera 40% 0,7L (kartón), Jägermeister + Pumpa + 20 plastových pohárikov (Party Pack) 35% 1,75L, The Demon´s Share Rum 40% 0,7L (holá fľaša), Carlos I. Imperial XO Reserva 40% 0.7L (kartón)