Drumshanbo Gunpowder Ceramic 43% 0.7L (holá fľaša)

31,90 

Katalógové číslo: 5391530350327 Kategória:

Popis

Dve rozdielne kultúry a tradície spojené v jedinečnom záblesku inšpirácie. Írsky gin vyrábaný tradičnou technikou – pomocou medeného destilačného prístroja a s použitím kvalitného obilného destilátu. Najväčší rozdiel medzi týmto ginom a inými je v základnej ingrediencii – v Drumshanbo je použitý čajovník čínsky (Camellia sinensis) známy ako ,,gunpowder tea“. Ide o zelený čaj, ktorý sa pomaly suší a jemné lístky sa potom opatrne zvinú do lesklých guľôčok.

Pomalá destilácia sa začína pridaním 8 rastlín do medeného kotla – túžobník brestový, kardamóm, borievka, semienka koriandra, koreň angeliky, koreň orris, rasca a badián. Aby vznikol unikátny gin, pridajú sa ešte 4 rastlinné zložky do parného koša – čajovník čínsky (gunpowder tea), čínsky citrón, orientálny grapefruit, citrónovník tŕnitý (kaffir lime). Po destilácii gin odpočíva – dozrieva. Jeho chuť je výrazná a živá, s ľahkou korenistou sviežosťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Drumshanbo Gunpowder Ceramic 43% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Drumshanbo Gunpowder Ceramic 43% 0.7L (holá fľaša) je 31.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Drumshanbo Gunpowder Ceramic 43% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Drumshanbo Gunpowder Ceramic 43% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391530350327.

Produkt Drumshanbo Gunpowder Ceramic 43% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: A.H.Riise XO Thin Blue Line 40% 0.7L (kartón), Crystal Head ONYX Vodka 40% 0.7L (holá fľaša), Bols Advocaat 15% 0,7L (holá fľaša), Hendrick´s AMAZONIA Gin 43.4% 1L (holá fľaša)